| Arisu a întrebat:

TPU, am vrut sa va intreb daca la voi sa intimplat vreo data asa ceva sa ma ajutati... povestea mea... un prieten mi-a transmis prin skype o programa si cind am vrut s-o instalez am apasat ceva din greseala si toate programele inclusiv si мой компьутер si jocurile nu functioneaza dar pe ele este scris internet explorer si functioneaza doar internetul si skypeul si moi compiuter il deschid prin carzina si nu inteleg ce se intimpla, va rog am nevoie de ajutor ((dau funda neaparat!

Răspuns Câştigător
| bistriteanul a răspuns:

Poate sa fi fost vreun virus! Cel mai bine e sa reinstalezi windows-ul, pentru o reimprospatare a calculatorului, pentru ca in primul rand iti va disparea aceasta problema si in al doilea rand sigur necesita o reinstalare de windows, ca sa mearga mai bine!