| Th3GoDFaTh3r a întrebat:

Buna TPU am windows 7 si desktopu imi apare tot negru si cand incerc sa pun o imagine nu merge tot aia ramane, mi-a spus cineva de un loader si daca imi puteti da un link si cei ala un loader ca habar nu am,

2 răspunsuri:
| Th3GoDFaTh3r explică:

Este piratat

| Wow_5032 a răspuns:

Salut.uite calculatorul tau e virusat si din aceasta cauza nu merge ca ai descarcat ceva si era virusat iar antivirusul a fost pacalit deoarece tie tia aparut ca program si l-ai instalat si din cauza asta nu poti ...Calculatorul trebuie reformatat!

Daca nu vrei sa il reformatezi foloseste linkul asta si descarca loaderul ca poate merge http://www.byetsoft.com/......1-8-1.html
FUNDA?