| alexx102428 a întrebat:

Am wn 7 si laptopul nu mai merge bine.Se blocheaza nu mai merge repede azi dimineata mi-a mers perfect.Cum rezolv problema?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt multe de facut sincer atatea ca nu stiu de unde sa incep, da-mi mesaj

| FollowMeNow a răspuns:

Mai multe detalii ar fi fost de folos sad, cu toate astea iti sugerez urmatoarele pentru a intreti windowsul:
opreste automatic updates si automatic backup care nu fac decat sa iti ingreuneze Hdd, instaleaza cccleaner si foloseste optiunea care verifica si curata registrele sau auslogics, verifica sa ai facut update la antivirus si ruleaza o scanare completa. Apoi revino cu detaii