| Siimonaa a întrebat:

Anul acesta planuiesc sa strang bani pentru un laptop destul de bun, si am nevoie de parerile voastre pentru ca nu prea stiu ce as putea cumpara. Am nevoie de un laptop pe care sa pot vizualiza clipuri in HD, sa pot juca jocuri gen Sims 3 si care sa se miste repede. De asemenea nu as vrea sa depaseasca 2.000 de RON. Puteti sa imi dati site-uri de unde as putea cumpara laptopul pentru ca oricum planuiesc sa il cumpar online. Mersi mult!

3 răspunsuri:
| darius19 a răspuns:

Gta San Andreas, server de samp 93.119.26.75:7777

| Allexandrrru a răspuns:

Http://annopayss.blogspot.ro/
un blog unde ai mai multe informatii

| 0Ping a răspuns:

Un laptop bun iti recomand, mai exact laptopul Asus pentru ca este accesibil, sunt si foarte scumpe si foarte ieftine, mai multe sunt rezonabile si chiar sunt bune, iti dau un exemplu, verisoru meu si-a luat laptop Asus la 12.245 lei ( 12 milioane ) si e foarte multumit, il are de 2 ani si nu s-a stricat aproape nimic, in comparatie de altele..aici te poti uita http://www.laptop.com.ro/laptop/asus/