| Bertha57 a întrebat:

Bună TPU! Are cineva idee cum sa-mi fac abonament de YouTube premium de student? Trebuie sa am o adeverinta? Cum se procedează pas cu pas?

6 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Nu ai nevoie de abonament. YouTube este o aplicație gratuită.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Cipi1212):

Dar poate omul vrea Youtube premium, ce ai cu el?

| liviaArianna a răspuns:

Da, îți trebuie...

| DontActLikeMe a răspuns:

Ai nevoie de carnet de student sau legitimatie de transport. Nu merge cu adeverinta.

| ninuku a răspuns (pentru Cipi1212):

Sincer mie nu-mi vine sa cred ca tu nu ai auzit de Youtube premium.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru ninuku):

El nu a auzit mai de nimic, pur si simplu da raspunsuri la intamplare.