| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Buna TPU, as dori sa aflu cum activez comentariile la YouTube. Ca nu reusesc. Poti de pe pc ori numai de pe mobil?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Trebuie sa fie canalul tau ca sa poti face asta

| romeo78 a răspuns:

Comentariile pe YouTube sunt activate doar de cei care postează videoclipuri.
Proprietarul contului poate activa, dezactiva comentariile.

| PetrusEmanuelMihai explică (pentru romeo78):

Deci eu nu pot posta la propriu meu video? Ca contul e al meu de Youtube si imi spune ca Comentariile sunt dezactivate da pe mobil Comentariile zice ca sunt permise asta ce inseamna ca trebuie sa astept sa comenteze cineva sa pot raspunde?

| Alverto a răspuns:

Dacă ești tu proprietarul, prin YT studio. Daca nu ești îi poți spune proprietarului, dacă răspunsul este negativ. nu ai ce face, pentru că acela este pentru copii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe mobil comentariile merg activate/dezactivate prin aplicația YouTube Studio. Ai aplicație în magazin play. Cel puțin eu prin această aplicație am făcut multe modificări printre postările de pe YouTube.

| Feri5 a răspuns:

Probabil ai activat modul restricționat. Încearcă să-l dezactivezi de pe telefon din setări generale