| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi achitionez un binoclu. Ce parere aveti despre firma Celestron si ce modele imi recomandati? Sa nu coste mai mult de 250 ron Fundita!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Florina4you a răspuns:

Salut am eu un binocul, Breaker Cobra 8m to 988000m, l-am primit cadou acum ceva timp dar nu prea ma pasioneaza plimabrile pe munte sau ceva de genu', asa ca nu am ce face cu el, lentilele sunt de 50mm cu protectii din caucic, fara sa aiba zgarieturi sau altceva, de asemenea tot binoclul este acoperit cu un strat de cauciuc, am la el si o gentuta, snur pentru gat si material pentru curatatul lentilelor. Este in stare foarte buna iar pretul este de 130-150 ron happy daca vrei mai multe informati, sau doar sa vorbim da-mi un PM ok? bafta in continuare happy

| 583valy a răspuns:

Auzi iti consiliez Celestron SkyMaster 15x70 costa injur de 400ron dar este un binoclu ff bun, funda?