| Dioxid a întrebat:

As dori sa stiu ce ziceti despre calculatorul meu(o sa va zic componentele) si as dori sa aflu cam cat ar costa un astfel de calculator si daca este bun

Are asa: Placa Video De 2 GB (NVIDIA GeForce GT520) 32 bite

Procesor De 2 GHz ( Intel ( R) Core (TM) 2 Duo CPU E44000

Rami 4 GB
Hard 300 MB
Am si eu cred un pret in minte, raspunsul care mi se pare cel mai bun, apropiat de raspunsul corect va primi Funda!

PS: Scuzati-mi categoria! Dar am observat ca daca aleg alta categorie doar raspuns nu primesc! Deci sper sa ma intelegeti

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| Me2 a răspuns:

Placa video e vai de ea si cu cei 2 gb, daca iti merge gta san andreas sa zici mersi