| Deian1 a întrebat:

As dori va rog seriozitate. Vreau sa fac un program editat in Visual Studio, nu stiu niste coduri.
Cine se pricepe sau poate ma ajuta va rog scrieti aici pe TPU. Multumesc pentru timpul acordat happy

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Visual Studio este un ide, probabil tu vrei sa faci ceva intr un limbaj de programare. Fii mai concis in ceea ce spui ca altfel nu stie nimeni cum sa te ajute

| Deian1 explică (pentru suntserios):

Exact, scuze big grin, am corectat, sper ca e bine.

| Deian1 explică (pentru suntserios):

Ai vrea sa ma ajuti?

| suntserios a răspuns (pentru Deian1):

Tot nu ai spus despre ce limbaj de programare este vorba

| Deian1 explică (pentru suntserios):

Bine, mai pe scurt : Lucrez cu Visual Studio, am un program conceput pe el si nu stiu ceva coduri. Sper ca ai inteles...

| suntserios a răspuns (pentru Deian1):

Am impresia ca nu stii ce e ala un limbaj de programare pentru ca tot nu mi ai raspuns la intrebare, deci in ce limbaj de programare e scris acel program al tau?

| Deian1 explică (pentru suntserios):

Limbajul de programare selectat este visual basic. Gata, asta este big grin.

| suntserios a răspuns (pentru Deian1):

Pai vezi asta te intrebam de la inceput pentru ca din pacate visual basic este unul dintre limbajele care nu le stiu si nici nu imi place, daca era vorba de c++, c# te ajutam