| ReRe33 a întrebat:

as vrea sa fac videoclipuri si sa le urc pe youtube, dar am o nelamurire. Am nevoie de ceva licenta ca sa pun melodii in videouri? Daca da mi-ati putea arata niste site-uri?
Funda raspunsului care ma ajuta cel mai mult happy

Răspuns Câştigător
| SimoonaD a răspuns:

Nu ai nevoie.Cat timp nu iti insusesti dreptul de autor al melodiei, e ok. Pune numele melodiei folosite in descriere si numele artistului si atunci lumea va sti ca nu este a ta.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

In principiu da! Te va anunta Youtube cand calci pe bec, videoclipul nu va fi acceptat!