| Syrten a întrebat:

Buna TPU! As vrea sa imi fac un site pentru haine SH dar nu stiu ce platforma sa folosesc sau ceva site unde pot sa fac dupa bunul plac ceva, imi poate recomanda cineva ceva? Multumesc!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iti faci un site propriu.
Reclama - sa te cunoasca lumea - este mai scumpa.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Wordpress.

| blackann a răspuns:

Shopify

| eleva0de0cls0VII a răspuns:

Salut! Aș recomanda wix.com, nu ai nevoie de programare și designul e foarte reușit. Să mă anunți și pe mine când termini site-ul, poate cumpăr și eu ceva?

| dulesister a răspuns:

WordPress este o platformă excelentă pentru a vă crea site-ul web. Puteți vedea produsele mele la https://slope-game.io