| IIIx333III a întrebat:

As vrea sa imi iau un laptop, si am nevoie de niste sfaturi. Vreau sa fie mai putin de 25 milioane, si sa ma pot juca pe el diverse jocuri gen sims si metin. Ce functii ar trebui sa aiba? Imi puteti da un link cu un laptop bun? As dori ca laptopul pe care il voi avea sa aiba blututh(scuze, nu stiu cum se scrie), camera web si cel putin 3 GB ram. As vrea, de asemenea sa aiba cel putin un 2DUO sau un I3. Ce imi recomandati? Multumesc. Dau funda la cel mai bun raspuns si folositor la toata lumea. Help!

Răspuns Câştigător
| geo1200 a răspuns:

- Intel Core 2 Duo T5550 1. 83GHz, 3GB DDR2, 250GB SATA
- 14. 1" WXGA, Super Multi 8X DVD+/-RW w/ Double Layer
- Intel Graphics Media Accelerator X3100, Vista Home Premium
- 802. 11 a/b/g, Bluetooth, Integrated webcam asta l-am vazut pana in craciun in altex din judetul dambovita oras tagoviste dar avea la fel de bune si cu ecranul mai mare depinde cum il vrei tu si asta cu bluetooth-ul nu e oblicatoriu sa fie incorporat cu 30 de lei iti poti lua unul destul de bunwinking
-

1 răspuns:
| TatooMaker a răspuns:

Nu gasesti laptop sub 2500 lei care sa aiba 3 GB ram si sa poti juca jocuri cu grafica buna.Laptopurile ieftine nu suporta placa video buna jocuri bune.In plus daca ai vrea sa te joci ceva gen Counter Strike nu e buna tastatura si trebuie sa conectezi o tastatura noua.
Uite un link :http://www.cel.ro/laptop-notebook/2a_13 Uite-te la pagina 13 la laptopul 241 e destul de bun...