| casian55 a întrebat:

Buna TPU, astazi am fost scos de pe contul meu de Instagram, primind mesajul ca mi-a fost suspendat contul, tin sa mentionez ca nu am postat nimic interzis sau am distribuit lucruri de genul. Am acces la numar de telefon si e-mail, ce pot face sa il reactivez?

1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Nu stiu ce se intampla cu instagramul. Mie mi-a fost suspendat si interzis accesul desi abia aveam 4-5 imagini si alea cu peisaje de la munte. Cont nou creat. Nimic interzis, nimic copiat.