| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU

Astazi o prietena m-a rugat sa ii schimb parola de la messenger.

Am intrat la Chnage Password unde mi-a cerut sa scriu parola veche, iar apoi pe cea noua.Totul parea sa fie ok.Am iesit de pe id iar cand am vrut sa intru din nou nu am mai reusit pentru ca nici parola veche dar nici cea noua nu mergeau.

Cine ma poate ajuta sa intru pe id?

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| marycroitor a răspuns:

Inseamna ca ai gresit ceva(vreo litera)asa am patit si eu, dar la mine s-a schimbat tastatura automat in timp ce scriam, asa ca nu am am stiut ce am scris.incearca sa recuperezi parola
https://edit.yahoo.com/......forgotroot

| BBAlyss explică (pentru marycroitor):

Problema e ca nu stiu sa raspund la acele 2 intrebari pentru ca nu eu i-am facut id-ul

| marycroitor a răspuns (pentru BBAlyss):

Atunci nu iti ramane decat sa vorbesti cu prietena.
mai era o metoda de a completa un formular si a trimite la yahoo customer care, dar eu de cate ori am incercat ei tot imi trimit sa le raspund la acele 2 intrebari, asa ca... vorbeste cu prietena

| anonim_4396 a răspuns (pentru marycroitor):

Faza e ca acolo trebuie sa stii si intrebarile pe de rost laughing