| bombonik0042 a întrebat:

azi am cumparat un samsung s5230 star rosu si vreau sa descarc melodii din pc in telefon.totul merge bine dar dupa ce se descarca a vzut ca se descarca in mamoria telefonului nua a cardului! de unde il setez ca melodiile sa se duca in memoria cardului? funda! si restul voturi puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna si eu am un Samsung S5230

Asculta daca folosesti pc studio ti se salveaza in memoria telului dar trebuie sa intri asa:
Meniu-Setari-Setari telefon-Conexiuni PC -Stocare in masa scrie si in manulul utilizatorului
Dupa ce dai stocare in masa melodiile se vor descarca in telefon
Succes