Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Azi am primit de la mos o tableta prestigio cu adaptor usb (din microusb in usb).Am incercat sa conectez niste boxe canyon usb. La boxe am controale de volum. Controalele functioneaza dar in boxe nu se aude nimic.Am pe ea android 4.0.3 (ultimul).M-am uitat prin setarile tabletei si nu am gasit nimic ce tine de ea.pls help

5 răspunsuri:
| asclepius a răspuns:

Pai eu iti zic asa sa intri in setari la volum si daca ai in limba romana sa incepi sa incerci de toate si eu am avut problema asta pe o tableta dar dupa cateva comutari din setari s-a rezolvat

| bassmusic a răspuns (pentru asclepius):

Am incercat, toate sunt la maxim, nu stiu ce are crying(

| lucky_6605 a răspuns:

Mama ce generos a fost mosu la tine ma intreb oare de mos craciun ce iti va aduce un ferrari?

| Iuly1598 a răspuns:

Mosul e un bulangiu! Si nici macar nu exista crying( ( laughing) )

| BossSmecher1993 a răspuns:

Vreau savad ce primesc happy daca imi aduce ceva e thumbs up daca nu imi sparg capu :@:@:@ laughing