| SkyWaves a întrebat:

Azi m-am trezit ca nu mai aud nimic cand bag castile in calculator. Calculatorul le vede ca sunt bagate dar nu se aude nimic. Chiar si pe telefon nu merg castile iar daca bag alte casti in calculator merg. Ce sa fac?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Schimba castile!

| darrio2007 a răspuns:

E clar ca sunt defecte.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sunt stricate căstile daca nici pe telefon nu merg.

| Justme1997 a răspuns:

Sunt stricate căștile, ia-ți altele

| al0o0o0 a răspuns:

Cumperi alte casti ca astea clar au o problema

| xXVranceaXx a răspuns:

Poate este portul jack pe calculator stricat sau ai driverele învechite. De costat, nu costă un port jack, spre deosebire de o intrare HDMI
Încearcă să-ți faci rost de un adaptor Bluetooth la calculator ca să asculți mai ușor și mai rapid

| xXVranceaXx a răspuns (pentru xXVranceaXx):

Scuzați-mă de răspunsul meu eronat, nu am citit bine întrebarea; Oricum căștile sunt de vină, schimbă-le