| mirela15 a întrebat:

Care credeti ca e cea mai buna marca de laptopuri? Vreau sa imi iau un laptop si as vrea sa stiu parerea voastra. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| MeMe123 a răspuns:

Mergi sigur pe Lenovo cu cat dai mai mult cu atat mai bun este, am si sunt foarte multumit de el! Succes!

15 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Lenovo. Am 2 si sunt foarte multumit.

| Dragos636 a răspuns:

Samsung este cel mai bun

| MeMe123 a răspuns:

Buna! Iti recomand gama Lenovo, Samsung si Asus. Acum depinde pentru ce il vrei, viata de zi cu zi, gameing, lifestile sau business.

| mirela15 explică (pentru MeMe123):

Pai viata de zi cu zi

| mirela15 explică (pentru MeMe123):

Multumesc happy

| K0sti a răspuns (pentru mirela15):

Daca vrei laptopuri fiabile, lucrate bine si rezistente, te orientezi spre laptopuri refurbished aduse din partea cealalta! Au alta calitate a pieselor! Te orientezi spre clasa business, foarte fiabile! http://www.epasystems.ro/product-category/laptopuri/

| MeMe123 a răspuns (pentru mirela15):

Mergi sigur pe Lenovo cu cat dai mai mult cu atat mai bun este, am si sunt foarte multumit de el! Succes!

| RazvanXD21 a răspuns:

Îți recomand cele de la Apple...sunt foarte bune si eu am un MacBook Air.l-am luat de pe Okazii.ro nou, la jumătate de preț si merge super bine

| MeMe123 a răspuns (pentru RazvanXD21):

Nou la jumatate de pret? laughing))))

| RazvanXD21 a răspuns:

Da a fost nou, sigilat si cu garanție la 28 de mil

| suntserios a răspuns (pentru RazvanXD21):

Si de unde a fost furat?

| AlessiaStefan14 a răspuns:

Marca Sony.

| Fechete_Florin_1993 a răspuns:

Samsung,Asus

| draguta12tha a răspuns:

Al meu e Toshiba merge perfect dar ti-as mai recomanda Lenovo sau Apple depinde de tinewinking

| teo1997 a răspuns:

Din punctul meu de vedere ar fi:Lenovo sau Acer.

| Jessydo a răspuns:

Apple si Samsung