| MeridaOcean a întrebat:

Care este mai bun mozilla sau chrome? ma refer la securitate.

9 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Eu folosesc si chrome si mozilla. Dupa parerea mea Chrom-ul este mai bun, si in securitate si in celelalte aplicatii.

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Depinde acum eu nu stiu ca Mozila nu folosesc dar in schimb folosesc Chrome si e foarte buna adica pana acum nu am avut "Surprize"

| sleeky1532 a răspuns:

Windows Defender. Cel mai bun antivirus posibil iar ca browser poti folosi orice atata timp cat nu intri pe site-uri porno de unde iei mici virusi cu spam( adica asculti muzica sau pleci de la pc si iti apar reclame cu tot felul de nebunii pe ecran) Chrome este mai bun mia mi-a scos 430 de puncte pe www.html5test.com

| gabri80el a răspuns:

Mozilla

| giucu a răspuns:

Parerea mea este ca amandoua sunt bune dar iti recomand Mozilla. fundita?

| dragon13 a răspuns:

Chrome e pe locul 2 in topul celor mai sigure browsere din lume. Pe locul 1 este Internet Explorer.

| TheMimy a răspuns:

Ambele sunt bune.La securitate, eu una spun mozilla.

| Bastanul a răspuns:

Cea mai mare securitate ti-o da internet explorer. nu mai trebuie sa stergi historyul pentru ca oricum nu-l foloseste nimeniwinking

| TrollPotato a răspuns:

In primul rand Mozilla este o corporatie, ci un browser de internet. Nu exista doar Mozilla Firefox, este si Mozilla SeaMonkey etc. La nivelul securitatii as recomanda cu incredere Mozilla Firefox. Chrome este facut de Google. Celor de la Google le place sa afle despre clientii lor, deci ei pastreaza foarte multe date. Cu incredere iti recomand Firefox! http://www.mozilla.org/en-US/