| octaviusz a întrebat:

caut un driver pentru un optical mouse MC1 (XM-100) LG. Imi apare un fel de eroare: "One of the USB devices attached to this computer has malfunctioned, and windows does not recognize it"... cred ca e de la driver da nu-l gasesc. ajutati-ma cu un link pentru driver sau cu alte idei. DAU FUNDA!big grin

1 răspuns:
| iuly26iuly a răspuns:

Click dreapta pe My Computer-Manage-Device Manager si pe acolo cauti driver-ul de la mouse si dai click dreapta pe el - Update Driver Software... Daca nu merge poate e din cauza USB Reader-ului sau chiar a mouse-ului. Succes in incercarea ta de a-ti repara mouse-ul.