| Th3GoDFaTh3r a întrebat:

ce este acela un loader si ce face, strege fisiere?

Răspuns Câştigător
| NICU2033 a răspuns:

Loaderul, e un programel care te sterge GENWINUL de la windous, si nu-ti mai da acele batai de cap cu updeaturile si altele de genul acesta, cam asta e ceea ce stiu, acu sper sa fie OK happy

4 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Loader inseamna "deschide un program care nu poate fi deschis" Ex de loader Daemon tools pentru jocuri si altele. Un loader nu sterge fisiere!
Bafta!

| Adliii a răspuns:

Loader= o chestie care deschide acel joc de cate ori vrei tu, este folosit doar la jocuri onlinewinking

| laryssaxd1 a răspuns:

Nu stiu exact ce face el dar stiu ca nu sterge fisierewinking

| Th3GoDFaTh3r explică:

Ma refer la loaderu asta din link http://www.byetsoft.com/......1-8-1.html