| Kijk a întrebat:

Ce fac daca cineva mi-a furat product key de la windowsul meu vista home premium?Am incercat sa-l instalez dupa ceva timp pentru ca am folosit 7 pana acum piratat dar eu am vista original cu cd si vreau sa-l instalez dar cand bag product key imi spune ca acesta este folosit de o alta persoana.Ce pot face sa-o recuperez?Eu sunt posesorul original al win-ului.Dau funda pentru cel care ma ajuta.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Te-ai inregistrat atunci cand ai instalat windowsul prima data? Daca da, de atunci ai schimbat ceva? Computerul, parti componente, adresa de e-mail?

| Kijk explică (pentru Salontanul):

Nu stiu la ce te referi dar eu cand dau acolo change product key imi zice ca nu il poate activa pentru ca aceasta este deja folosita.Am mai facut asta o data mai demult tot asa si a mers s-a activat. Cum fac sa-l activez?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce nu intelegi? Te-am intrebat daca ai schimbat ceva la computer sau adresa ta de e-mail de la prima activare.