| cotzobel a întrebat:

Ce faceti? Am si eu o problema si sper sa ma ajutati. Urmaresc online programele romanesti de pe siteul www.cool-tv.net. Dau sa urmaresc programul in full screen, dar dupa aprox 5 min mi se schimba la ecranul normal. Ce as putea face? va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Ai o conexiune lenta.

Am deschis si eu site-ul ala.
Cred ca e vorba de un vechi bug de la Internet Explorer. Asa se intampla si la youtube...
Nu ai ce sa ii faci din pacate. sad

| ceco a răspuns:

Se pierde din semnal şi din păcate nu poţi face nimic. e de la conexiunea de internet