| korenix a întrebat:

Ce parere aveti de sistemul Genius 6000?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Un sistem ok. Are o putere foarte mare in comparatie cu pretul pe care il are. Lemnul din care sunt facute boxele pare a fi de o calitate destul de buna. Nu te astepta la o calitate a sonorului si la volum maxim, caci nu prea poate.
Comparativ cu Logitech Z623, aceeasi putere (200W) dar o diferenta de 250 - 350 lei.
Per total este un sistem foarte ok iar daca te gandesti sa-l achizitionezi este o alegere destul de buna.

1 răspuns:
| Vanqu1sh a răspuns:

Raport calitate - pret = foarte bun