| jethebest a întrebat:

Buna TPU ce parere aveti despre acest laptop?
Funada!

http://www.pcgarage.ro/......2gb-brown/

10 răspunsuri:
| TheBrainiac a răspuns:

E bun pentru multitasking.

| Me2 a răspuns:

Daca nu ma insel,eu ti l-am recomandat, vor merge jocuriile, procesorul se comporta ca un quad core, iar placa video e buna, nu vei avea probleme 2-3 ani cu jocuriile, dar nu detalii si rezolutie maxima

| Me2 a răspuns:

Uite ce jocuri poti rula pe acest laptop, placa video e aceeasi
Battlefield 3
http://www.youtube.com/watch?v=tldEREmwSnQ

Gta IV
http://www.youtube.com/watch?v=wjkwQe-xrJc

Crysys 2
http://www.youtube.com/watch?v=ExPVcFwZTHM

| jethebest explică (pentru Me2):

FIFA 13 MERGE?
SAU COD Black ops 2? bine nu la maxim?
Cat crezi ca ma va tine acest laptop daca il folosesc vreo 4-5 ore pe zi dar nu intens?

| Me2 a răspuns (pentru jethebest):

Vor merge jocuriile, placa video e gt630 nu gt610, e mai puternica, ti-am dat mai sus niste linkuri sa vezi cum se descurca in gaming, daca duce gta iv si bf3, pe fifa si cod bo2 doar se joaca

| vrelian a răspuns:

Am vazut ca ai acolo descrierea si spune si pentru ce il poti folosi.deci tu trebuie sa stii pentru ce vrei acel calculator. daca vrei sa joci jocuri orienteazate pre altceva.am vazut acolo nu spune nimic ca ar fi ca[pabil sa ruleze jocuri.bine asa un joc mic prapadit sigur o sa ruleze dar nu jocuri din astea noi si complicate.asa ca laptop este foarte bun singura chestie mica este procesorul.in rest memorie si gard poti schimba oricind fara probleme.la memorie am vazut suporta maxim de viteza 1600 atit este la ora asta pe piata deci cu memoria sta bine.video la fel sta destul de bine, iar hardul este destul de mare doar viteza este mica.dar cum zic hardu se poate upgrada oricind.ai si USB 3.0 ceea este f bine.HDMI deci ai de toate pe el. daca procesorul era macar i5 ar fi fost super.dar merge si asa cu i3 ca e generatia a 3a.si inca odata gandeste-te pentru ce vrei sau la ce il folosesti. exclude jocurile daca il vrei pe acesta.numai bine

| jethebest explică (pentru vrelian):

Eu vreau ceva gaming da sa nu fie scumphappymaorintii mei au buget de max 22 mil:d

| jethebest explică (pentru vrelian):

Totul este dupa pret.Nu vreau ceva scump in jur de vreo 22 mil maxim, maXim!

| pcsick a răspuns:

Face toti banii, cumpara-l!

| bogdansuk a răspuns:

Bun