| costeaboy a întrebat:

ce parere aveti despre Kodak EasyShare C190 5x optical zoom, 12 mpx?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mediu ca performante, exista telefoane mobile mai performante. La 32 Euro e ok. E aparat dupa care nu plangi cand il pierzi.winking Are un zoom 5x din care 2x e din lentila iar 3x din soft.
Blit-ul nu face fata in pozele cu lumina putina. Display-ul e intunecat, trebuie sa te chinui sa vezi pozele pe vreme insorita. AAaa, si au niste culori traznite, roz, mov, albastru cer senin, verde fistic, cred ca e proiectat pentru fete. Dupa nume vad ca nu se potriveste. Cauta unul mai barbatesc, ma refer la culoare. Noroc Bun.