| Morooo a întrebat:

Ce programe folositi pentru editarea pozelor? Vreau niste idei si cateva detalii, multumesc! O zi buna!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Singurul photoshop gratis e CS2:
http://www.techspot.com/downloads/3689-adobe-photoshop-cs2.html

| Morooo explică (pentru horia2012):

Are licenta?

| horia2012 a răspuns (pentru Morooo):

Da, e complet legal. Copiezi si serialul de pe aceeasi pagina.(windows serial)

4 răspunsuri:
| bamboochea a răspuns:

Photoshop dar e cam greau de casit free! photoscape e pentru toata lumea! incearca!

| Morooo explică (pentru bamboochea):

Photoscape am si eu, ai putea sa-mi dai un link cu photoshop gratis? Dau Fundaa pentru asta!