| mareluy a întrebat:

Bună, TPU!
ce să fac? nu pot întra pe ask.fm de 2 zile, pentru că îmi apare un desen cu robot care stă în închisoare și mai jos scrie așa: No robots allowed!
Your actions have been suspended...-cine mă ajută îi dau fundăă :*

6 răspunsuri:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Ai fost suspendat de pe site că eşti considerat robot.

| mareluy explică (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

Da, dar nu stii cum sa fac ca sa pot intra din nou?

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns (pentru mareluy):

Fă-ţi alt cont.

| mareluy explică (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

Heyyy, imi apare doar robotul acela si nimic altceva, daca vreau sa intru la o prietena in gosti imi apare tot acel robot, nu pot intra nicaiurea - si nici Autenficarea nu apare!

| Nadia18 a răspuns:

Poate ti-ai dezactivat contul fara sa-ti dai seama.

| mareluy explică (pentru Nadia18):

Nu, nu are cum, pentru ca eu nici la altcineva nu pot sa intru sa vad intrebarile.