| Chrysstian a întrebat:

Ce va place mai mult ipad sau Samsung galaxy tab

6 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Samsung galaxy tab.
Bafta!

| Captoresque a răspuns:

Eu detest Samsung Galaxy Tab, am avut unul. Mi-a creat o grămadă de probleme. Are autonomie foarte proastă (3-4 ore), și îmi murea în timpul prezentărilor la facultate (m-am ales cu restanțe din cauza lui, nu l-am folosit nici măcar o lună și l-am vândut unui prieten că nu era bun de nimic). iPad e foarte bun ca autonomie, dar nu are multi-tasking, ceea ce îl face și mai varză, în pofida faptului că eu sunt fidelă Apple.

Practic, ambele sunt proaste, după părerea mea. Eu aștept să apară ceva mai ca lumea pe piață, că pad-urile sunt prototipuri noi și vor apărea chestii mai bune în viitor. Dacă o să apară un iPad cu multi-task, p-ăla mi-l iau.

| BoysKiller a răspuns:

Samsung Galaxy tab e mai fain

| Cataaa1 a răspuns:

Samsung galaxy tab

| Chrysstian explică (pentru Cataaa1):

Tie care iti place mai mult: ''Nokia E6'' sau ''Blackberry Bold Touch 9790''

| Alexia112001 a răspuns:

Samsung galaxy tab