| GrellSutcliff a întrebat:

BUNA TpU! Chiar am o mica problema. telefonul meu este posedat si se inchide cand vrea ellaughing si nu-l am de nici un an:] ma rog. stiti cumva injte telefone mai bune[dar nu nokia(ca le urask x()] de ex samsung. ce ziceti daca mi'as lua samsung galaxy 550? are si unchimiu din asta. XD laughing [are vreo 50 de anilaughing]{l'as lua pentru ca e bun dinmulte privintze: are un pret convenabil, are sistem de operare android etc. etc.} are cineva samsung galaxy 550? daca da, spuneti-mi parerea voasta despre el!

Pa Pa! [dau fuditzabatting eyelashes ]

3 răspunsuri:
| NuImiPunNume a răspuns:

Samsung galagy 550.

ii sooperr tare teluu deci crede-ma. fratele meu are galaxy s. si merge soperr. si 550 ii fain. are androis marker si poti sa iti iei cate jocuri si aplicati vreo tu. memorie multa. nu ai nevoie de care si altele. deci eu ti`l recomand!

| sara_6961 a răspuns:

De exemplu Alcatel si iphone

| sara_6961 a răspuns:

Este cel mai bun telefon dupa IPhone