| DrTerrible a întrebat:

Cine imi spune de unde pot cumpara tastatura pentru modelu asta de laptop: f550jk-dm112d, precizez sa fie rosie, alba am gasit si eu dar la mine e rosie si tot rosie vreau sa cumpar. FUNDA mare la cine ma ajuta! mersi.

3 răspunsuri:
| DrTerrible explică:

Mi-am dat seama cat te duce bostanul. Auzi cica sa pun tastatura cu usb la laptop I don't want to see...doamne mare-i gradina ta!

| Tomytza87 a răspuns:

Hai maaaa poti lua o tastatura cu mufa USB se gasesc la magazine din astea de electronice, chiar si eu am una si am luat-o cu 20 lei si o am de vreun an si nu are probleme, Vot+Funda?

| DrTerrible explică (pentru Tomytza87):

Cum sa cumpar tastatura cu usb la laptop? Esti defect? laughing