| AdinnaAdinna a întrebat:

cine ma poate ajuta sa imi recuperez un id de mess si un cont de facebook?
Fundita!

Multumesc:X

10 răspunsuri:
| Just4Joker a răspuns:

Eu sunt un scripter & programator profesionist. Te puteam ajuta, dar nu sustin pitipoancele...
Poate daca ziceai skype sau twitter...

| AdinnaAdinna explică (pentru Just4Joker):

In primul rand nu sunt pitipoanca smugP si ce sa fac daca mi le-a spart?!?

| Just4Joker a răspuns (pentru AdinnaAdinna):

Daca mai tii minte ce intrebari ai pus cand ti-ai facut PitzID-ul tau, ai rezolvat problema happy

| AdinnaAdinna explică (pentru Just4Joker):

Nu mai stiu intrebarile ca e vechi id-ul

| Just4Joker a răspuns (pentru AdinnaAdinna):

Ai mai avut alt id inainte sa-ti faci id-ul ala?
ID-ul care l-ai pus la ''Alternative ID"

| AdinnaAdinna explică (pentru Just4Joker):

Nu am mai avut inainte nici un id

| Just4Joker a răspuns (pentru AdinnaAdinna):

Atunci n-ai alta alternativa... Singura solutie e sa uiti totul, ia-o de la capat.
O sa te oftici doar cateva zile, apoi o sa-ti treaca si totul va fi ca inainte!
Bafta happy

| AdinnaAdinna explică (pentru Just4Joker):

sad...

| Just4Joker a răspuns (pentru AdinnaAdinna):

Multi dintre noi am suferit asemenea chestii. Pana la urma, gadeste pozitiv! Toate trec. Gandeste-te ca vei fii mult mai populara ca data trecuta!
Nu mai fii trista. Pana la urma, e doar un ID. Arza-l-ar focul pe ala care ti l-a spart.

| AdinnaAdinna explică (pentru Just4Joker):

Arza-l-ar focu! da da laughing :*