| Smileeeeeeeeee a întrebat:

cine ma poate ajuta si pe mine cu niste idei de poze? vreau sa fac nite poze mai artistice mai diferite! Ma poate ajuta cineva cu idei si dupa cum sa le editez? Funda pentru cele mai bune raspunsuri!

2 răspunsuri:
| Darkela a răspuns:

Hei!
Poză de genu :
1. Ţine un ursuleţ in braţe.
2.O poză cu fum de ţigară.
3. Cu o acadea în mana.
4. Pune o eşarfă în păr si fă o poză mergând cu bicicleta.
5.Pleacă capul într-o parte, dă şi părul într-o parte si pune mâna după gât.
6. Poartă o pereche de ochelari de soare, cu buzele deschise si date cu ruj roşu.
7.Stai sprijinită de un perete, cât mai natural.
Cam atâtea idei imi vin.La editare, editeaza doar culoarea şi dă puţin sharp.Nu pune multe culori, de toate felurile că se strică magia pozei. Mai inspirăte de aici : http://weheartit.com/? page=1