| KingOfShadow a întrebat:

Buna TPU cine stie un site de pe care pot descarca toate driverele necesare pentru calculatorul meu ( nu mai am cd ) dupa reinstalarea windowsului
FUNDA

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai driverul pentru placa de retea se poate. Daca nu spune-ne ce placa de baza ai: denumirea si modelul. Adica: Gigabyte G41M-ES2L (asta e exemplu). Daca nu stii i-ati pe un stick programul CPU-Z (e gartuit pe net) si la mainboard scrie denumirea si modelul.
Dupa aceea poti intra pe net si sa instalezi driverele astfel: http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi si dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi tot ce trebuie sa instalezi ulterior si cele mai noi.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca gratuit driver easy si scaneaza cu el dupa drivere

| tutorialevideo a răspuns:

Uite aici un tutorial video despre drivere http://www.tutorialevideo.info/......ndows.html