| baleabianca a întrebat:

Bună TPU cineva mi-a spart parola de la mess.Cum aş putea să o recuperez? Daca trebuie sa pun intrebarile acelea de la yahoo degeaba pentru ca eu il am din 2008 si atunci cineva mi-a facut mess si nu stiu ce raspunsuri a pus.va roog sa ma ajutati. FUNDA celui care ma ajuta.
Scuzati categoria

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu, nimeni nu ti-a spart nimic, doar ti-au ghicit-o. Care era parola? bianca? 123456? trandafir? numarul de telefon? Teoretic, poti apela la Yahoo. Daca stii cine a facut magaria, poti sa ii ameninti cu plingerea la politie, treaba asta e caz penal pedepsit de lege.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Nu prea poţi din moment ce nu ştii răspunsurile la întrebări. O altă opţiune ar fi să le dai un mail (de pe alt email) celor de la Yahoo şi să le spui ce s-a întâmplat. N-am mai apelat la cei de la Yahoo înainte, însă există şanse să nu te creadă. Le poţi spune că ţi-a fost spartă parola şi să facă în aşa fel încât să-ţi dea una nouă (adică să regenereze o parolă nouă). Încercarea moarte n-are.

| baleabianca explică (pentru BloodMagickNecromance):

Si cum le trimit mesaj?

| BloodMagickNecromance a răspuns (pentru baleabianca):

La yahoo trebuie să fie o opţiune ''contact'' sau caută pe google: Yahoo contact.

| McClod a răspuns:

Nu ai cum decat daca mai stii intrebarile de securitatewinking