| norulet23 a întrebat:

Buna TPU...cmf?
Am nevoie de cv urgent...cum pot face videoclipuri cu niste poze si cu muzica. funda pentru raspunsurile buna...
Ms anticipat...:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un Program de făcut filmuleţe din poze cu muzică usor de folosit este slideshow Creator http://www.programepc.ro/program-de-facut-filmulete-din-poze-cu-muzica/

| TheBlackAng3l a răspuns:

Sunt foarte multe programe..scrie si u pe google movie make program si vei gasii...doar nu vrei sa ti-l si instalam noi aici? laughing