| 0anaLovesHIPHOP a întrebat:

Craciun Fericit.
Am si eu o intrebare. Atunci cand dau web cuiva [pe messenger], totul decurge normal, dar cand persoana respectiva imi da web, totul e ok pentru 10 secunde iar apoi ma vad eu in ambele ferestre, mentionez ca asta se intampla decat la o singura persoanastraight face. De ce?! Ce as putea face? Funditabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| matryko a răspuns:

Acea persoana iti face farse cu un programel...am patit-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti da web dupa ce ii dai u probabil ca pune webul ei la imaginea cu tine si de aceea - parerea mea