| yoyoalecs a întrebat:

Cum as putea trece din varianta. blogspot la un domeniu gratis www.x.domeniu.O varianta ar fi .org.Intri pe un site, scrii numele site-ului tau si apoi ai www.x.org.Ce variante ar mai fi?

Răspuns Câştigător
| GabyB94 a răspuns:

.org este una din cele mai scumpe extensii, nu stiu cine ti-ar da-o gratis

Domeniile cu extensie gratuita sunt atractive, dar eu zic ca mai bine ramai la .blogspot.ro, ca asa are cititorul mai multa incredere in tine. Problema cu domeniile gratuite e ca de cele mai multe ori sunt sursa de spam si alte chestii naspa.