| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU cum fac print screen in NFS Most Wanted 2005 si unde salvez imaginea? DAU FUNDA.

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Unde vrei! Asta e din categoria stupid question?

| Sofer a răspuns:

Cand esti in joc apasa tasta Print Screen si ca sa vezi poza intri in paint si apesi ctrl+v si o sa iti apara poza si dupa o salvezi.(aceasta metoda nu functioneaza tot timpul si poza va fi neagra)

| BobocelMihai a răspuns:

Salut. Cu programul: Lightshoot.Il instalezi si cand esti in joc pe full screen apesi tasta Print Screen SysRq

| AlexSalutir a răspuns:

Pai dai pe butonul print screen sys rq
http://www.andyrathbone.com/......f-windows/
apoi deschizi paint si dai paste.

| albonifiras06 a răspuns:

Instaleaza Gyazo si cand iti arata imaginea, click dreapta si da pe "Save image as...", salveaz-o si gata!

| Csc_Ianis_2001 a răspuns:

Exista multe programe pentru asta. Cauta pe google care sunt cele mai bune.