| σяιgιηal a întrebat:

Buna TPU cum pot sa aflu daca am wifi la modem are o antena si tatal meu spune ca de cind la cumparat pot sa mai conectez un computer fara cablu ii drept si pot sa stau de pe mobil gratuit pe internet si cind activez wifi caut retele disponibile si apare ZTE asa scie pe modemul meu e posibil asa ceva ajutati-ma va rog niste idei dau funda!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E posibil. Daca ai telefon cu wi-fi poti verifica mai bine.

| alexs99 a răspuns:

Modemul tau are wifi, daca vrei sa verifici poti incerca sa te conectezi la wifi de pe un telefon.