| Cristiine a întrebat:

Buna TPU cum reinstalez windowsul la un laptop model Acer, e micut, si nu am chef sa dau 30 de euro sa mi-l instaleze altcineva, stie cineva? sad Funda, e urgent.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| reky a răspuns:

Sincer,nu merita 30 de euro, deoarece modul de instalare e simplu ca "Buna Ziua". Poti cauta pe net tutoriale sau poti ruga un utilizator TPU(daca sunt amabili sa te ajute) ori roaga un prieten.Succes!

| MeConstantine a răspuns:

Cu o unitate optica externa pe care poate vei reusi sa o faci rost de undeva. Te costa 30 de euro sa iti iei una noua si sa o ai mereu happy

| Cristiine explică (pentru MeConstantine):

Si alt mod nu e? sad de pe internet ceva?

| AlexStefan1 a răspuns:

Ti-as sugera sa iti instalezi un windows 7 pentru ca asteas sunt cele mai bune pentru laptop-uri.

| rapidistii23 a răspuns:

Buna! Iti recomand windows 7
Da ckick pe linkul de mai jos si vezi mai jos putin ca scrie cu albastru
"Download Windows 7 Ultimate SP1 ISO 32 Bit" si 64 Bit care vrei tu din cele doua dar recomandat 32 Bit.
http://321fulldownload.blogspot.ro/......rsion.html
si iti dau si un tutorial windows 7 de instalare facut de mine

http://www.youtube.com/watch?v=ZTikyfFuy_k

La Revedere

Funda?

| Cristiine explică (pentru rapidistii23):

Imi poti da id-ul tau te rog frumos? big grin