| samysamy a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre LG optimus L5 si Samsung galaxy mini 2 care dintre ele l-ati alege? Am mai pus intrebarea asta insa era dintre galaxy ace plus si optimus L5 si mi s-a spus ca Aceul e mai convenabil, ei bine dintre acestea (mini 2, optimus5) care ati alege voi?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Mini 2:d sa vezi ce bataie va fi cand se va lansa android 4.1 pentru el. Plus ca interfata stoc de la Samsung e mai prietenoasa decat cea de pe LG. singurul motiv de a alege l5 ar fi design-ul, care pe unii ii atrage.