| papy123098 a întrebat:

daca as dori sa cumpar un produs de pe un site dar scrie ca e scos din fabricatie, nu de mult, si pe alt site scrie ca e in stoc furnizor, inseamna ca inca se mai poate comanda acel produs? produsul est o camera Panasonic lumix g5. funda happy

Răspuns Câştigător
| adybutterfly a răspuns:

Il poti achizitiona dar nu se mai fabrica, acum sa fii atent/a la termenii de garantie, daca se va defecta nu ti-l pot schimba ci doar repara!

| papy123098 explică (pentru adybutterfly):

Pai da dar asa fac astia cu aparatele lor, si dupa incepe din nou sa le scoata pe piata, iar daca te uiti pe site-uri din alte tari inca mai e pe piata... Deci nu e chiar sfarsitul lui lumix g5 atata timp cat si la g3 o facut la fel cand o aparut g5.
Multumesc mult de raspunsul rapid si de sinceritate. Multumita tie am scapat de suspansul provocat de faptul ca nu as mai putea sa gasesc aceasta camera la "suprareducere". Multumesc din nou happy

2 răspunsuri:
| adybutterfly a răspuns:

Si fundita?