| adorablegirl a întrebat:

daca in octombrie 2010 am facut abonament la Vodafone pe 2 ani.pot sa imi prelungesc acum abonamentul pe inca 2 ani? mersii funnda +vot pentru rasp fol

6 răspunsuri:
| HardCandy a răspuns:

Da poti, si daca vrei sa-l prelungesti trebuie sa suni la ei si sa le spui ca vrei sa prelungesti abonamentul.Si iti fac si o reducere la un telefon. Daca nu vrei sa ti-l prelungesti trebuie sa iti cumperi cartela. Funda

| mixxjim a răspuns:

Trebuie sa suni la *222, relatii cu clientii, si vorbesti cu un operator. teoretic ar trebui sa astepti pina in octombrie, cand expira asta, pentru unou contract. oricum, la expirare, contractul continua automat in forma in care e, nu e nevoie sa le spui tu sa-l prelungeasca. daca vrei alte optiuni la contract sau vreun telefon, atunci se face un nou contract pe 1 an sau 2, depinde ce cuprinde noul contract. dar ei iti spun sigur ce si cum se poate face.

| gago a răspuns:

Da poti happy suni la ei si le spui ca vrei sa prelungesti abonamentul happy

funda?

| speşăl a răspuns:

Nu

| adorablegirl explică:

Si la ce nr trebuie sa spun ca vreau sa prelungesc

| Dragosidv a răspuns:

Ii suni si ii spui ca, nu mai vrei sa mai stai la ei, Si automat iti ofera oferte tot la aceeasi bani tongue si sa prelungesti abonamentu`. Bafta