| 1Hekate1 a întrebat:

Daca vreau sa cant niste versuri si sa le pun pe un negative(adica mai pe scurt sa iasa o melodie) cum trebuie sa fac? Adica eu habar n-am cujm unesc negativul cu vocea si cu video`ul.Va rog ajutati`ma, dau funda!

2 răspunsuri:
| Darius_Ionescu_1993 a răspuns:

Hei tu, avand in vedere ca ti-ai exprimat liber nestiinta de negative si lagarea acestuia cu vocea, mi se pare penibil ca ai mai pus o asemenea intrebare, sau mai bine spus ca ai nascocit o asemnea intrebare, in fine prima si prima data intereseaza-te de un dj el iti va spune mai multe!

| 1Hekate1 explică (pentru Darius_Ionescu_1993):

Scz ca am rasp asa tarziu...de ce ma rog e penibil? asta e intrebarea cum sa unesc.Parca pe TPU se puneau intrebari la care vrei sa le aflii raspunsul nu l a care le sti deja raspunsul.Ms de raspunsul cu dj-ul