| Luci88 a întrebat:

dati-mi si mie va rog un program de parolat foldere. Va Multumesc Frumos! Funa

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arhive poate. dar foldere : -? nu cred ca este posibil mai mult ca sigur, doar hidden folder, dar password no.
Arhiva daca vrei zi-mi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sandrailii):

Uite asta sincer, chiar nu stiam, ca se pot parola si folderele dar, nu imi suna foarte bine programele acelea, am o banuiala, ma rog. eu tot la chestia cu arhivarea raman, din punctul meu de vedere este cea mai buna criptare.