| KattyUnknown a întrebat:

Dau funda la cine ma ajuta cu messul. Cand dau webul la cineva e totul okei si mi se pune la status, dar daca dau click pe desktop sau altundeva nu ramane webul la status doar scrisul "View my webcam". si altcineva nu il mai poate lua. doar trebuie sa nu dau click pe altceva. Ce este de facut. Va rog ajutati`ma!

2 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Nu mai da click pe altceva si totul o sa fie okei.
Succes.

| KattyUnknown explică (pentru WR104):

Pai ideea este ca eu nu stau asa nemiscata numa ca sa ia oamenii webu. Eu vreau de exemplu sa intru si pe TPU si daca intru imi dispare de la status.