| Pinkky10 a întrebat:

happy
Dau fundita... daca poate sa imi zica si mie cineva cum pot sa scap pe hi5...de avatar, nu ma refer la poza de profil ci la poza aia mica din colt cu fata aia pe care poti sa o imbraci si sa o creezi tu sper ca ati inteles la ce ma referstraight face

Răspuns Câştigător
| alex2009 a răspuns:

Am inteles la ce te referi tu si eu am incercat prin tot felul de moduri dar nu am reusit sa o scot comclizia ca o data creata nu mai poti sa o scoti. Daca gasesti tu o modalitate te rog anunta-ma si pe mine.