| xXGaBiXx a întrebat:

Buna TPU... De 1 zi am o problema, dar nu stiu daca este de la placa video, sau de la mouse...mai mult cred ca e de la windows.
In orice program/joc care intru merge perfect totul pana cand misc putin cursorul, apoi se blocheaza imaginea cat timp tot il misc.
Uneori cursorul (sagetuta) devine colorata chiar daca nu am schimbat nimic la Control >PanelMouse.

2 răspunsuri:
| molocemarius a răspuns:

E o problema de la placa video si sa stii ca ai virusi in calculator, incearca sa reinstalezi windows-ul si sa stergi niste virusi si repara-ti placa video. Funda?

| molocemarius a răspuns:

E o problema de la placa video si ai virusi in calculator, reinstaleaza windows-ul si repara placa video.