| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, de azi observ că tastatura PC-ului meu nu poate forma anumite numere. De ce? Până azi nu întâmpinam problema. Din această cauză am avut un moment de răbufnire. Am trântit tastatura până au sărit două butoane.

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Ți-ai rezolvat singur problema. Se apropie Black Friday - e timpul să-ți cumperi una nouă.

1 răspuns:
| eliancodrut a răspuns:

Sa stii ca si mie mi s-a intamplat sa nu functioneze unele - destul de multe - din butoanele tastaturii, inclusiv numere, la laptop. Acolo a mers cu scoaterea alimentariii am lasat-o sa se odihneasca.
La PC se poate rzolva prin curatarea ei, dar cel mai buna solutie este una noua.